Україна потрапила до ТОП рейтингу привабливих для інвестицій країн

Аналітики опитали керівників фондами про країни Європи, Близького Сходу і Африки.

Про це повідомляє сайт  СЛОБОЖАНЩИНА з посиланням на сайт Сьогодні.

Україна є однією з найпривабливіших країн для вивчення потенційних інвестицій серед керуючих фондами, що інвестують в країни регіону EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки).

“32% опитаних інвесторів розглядають Україну як першу країну для поїздки з метою вивчення потенційних угод, 26% мають намір спочатку відвідати Румунію, 25% – Нігерію і 24% – Кенію”, – свідчать дані опитування, проведеного дослідницьким підрозділом Institutional Investor. Згідно з опитуванням, найбільший інтерес до України виявляють інвестори з Росії та країн СНД.

Також наголошується, що найпривабливішим інвестиційним напрямком в Україні є сільськогосподарський сектор. “Українські агрокомпанії показали, що можуть впоратися з економічними викликами і ризиками”, – зазначає керівник інвестиційним портфелем Union Investment Сергій Дергачов.

Дослідницький підрозділ Institutional Investor опитав 214 керуючих фондами в 154 компаніях щодо того, яка країна є першою в їхньому списку для відвідування в найближчі 12 місяців для вивчення потенційних інвестицій.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми